Özel Güvenlik Hizmetleri

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak hazırlanmış etkili ve verimli planlar ile son dönemlerde artan güvenlik tehdidini azaltıyor ve önleyici, caydırıcı tedbirler ile riskleri minimum seviyede tutuyoruz.

Hizmet alınmak istenen noktada iş başlangıcından önce emniyet kökenli danışmanlarımız ile zafiyet yaratacak koşulları tespit edip, bölge emniyetinden hizmet verilecek bölgede oluşan asayiş olaylarının türü tespit edilerek bu olaylara karşı önleyici tedbirler alıyoruz.

Güvenlik görevlilerimiz 5188 Sayılı kanundan aldıkları yetki ve kanunda belirlenmiş sınırlar içerisinde hizmet vermektedir.

İçişleri Bakanlığından alınan yetki belgemiz ve emniyet bildirimleri tam olarak yapılmış personellerimiz ile ilgili hizmeti sağlıyoruz.

Personel seçimimiz güvenlik hizmetini sağlamaya elverişli fiziksel ve ruhsal özellikleri barındıran eğitim düzeyi yüksek personellerden oluşmaktadır.

İş görüşmesi esnasında tüm personelimiz kişilik ve dikkat testine tabi tutulmaktadır.

Yerinde denetim ve online denetimlerimiz ile uzaklık veya yakınlık fark etmeksizin tüm projelerimizi 7/24 denetleyebiliyor ve bunları rapor haline getirebiliyoruz.

Uygun projelerde Drone uçuşu ve bu cihazlara bağlı gece görüş kameraları ile devriye hizmeti sunabiliyoruz.

Özel güvenlik görevlilerimizin GPS konumlarını 10 saniye içerisinde müşterilerimize iletebilecek teknolojik alt yapıya sahibiz.

Tüm bu koşullar göz önüne alındığında müşterilerimize uçtan uca hizmet sağlayarak sizleri güvenlik risklerine karşı KORUYORUZ.