Tesis Yönetim Hizmeti

Tesis yönetimi sistemi , günlük operasyonlarda ve yönetim süreçlerinde önemli bir rol oynar.

Tesis yönetim hizmeti vermek, tek hizmet servislerinden daha karmaşık olup; işin gerekliliği olarak daha sağlam yönetim süreçlerini ve destek sistemlerini gerektirir.

Soloschutz Global Services olarak sektördeki öncü vizyonumuzu yerine getirmek ve rekabet avantajına sahip olmak için ulusal ve uluslararası en iyi yazılım ve çözüm uygulamalarını sağlayan destek sistemine sahibiz.

Kullandığımız yazılımlar sadece bu iş için tasarlanmış, ulusal ve uluslararası muhasebe denetim sistemlerine ve yazılımlarına entegre yönetim programlarıdır.

Mobil destek alt yapısı, entegre SMS sistemi ve programa içeriğinde bulunan ödeme süreçleri ile hızlı, güvenli ve muhasebeleştirmesi kolay bir çözüm sunarız.

Bu sayede sizleri uzun denetim süreçleri ve karmaşık muhasebe işlemlerinden koruruz.

Tesis yönetimi hizmeti sağlarken;

Özel Güvenlik, haşere kontrol , ofis destek ve teknik hizmetler gibi bir dizi diğer hizmeti de ayrı ayrı veya birbirileriyle entegre edilmiş şekilde sunabiliriz.

Müşteri tarafından bakıldığında , hizmetler arasındaki sinerjiden yararlanarak organizasyon içerisinde müşterinin taleplerine dayanan hizmet sözleşmeleri (SLA) ile uyumlu bir maliyet verimliliği yaratırız. Operayon tecrübemiz ve farklı sektörlere hizmet verebilme yeteneğimizle Soloschutz Global Services eşsiz bir tesis yönetim şirketidir.